Kral Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kral Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

cok pişmanım ama ne fayda

YazarMesaj
Kemal
Admin
Admin
Kemal

Rep Puanı : 276

cok pişmanım ama ne fayda Empty
MesajKonu: cok pişmanım ama ne fayda   cok pişmanım ama ne fayda EmptyCuma Nis. 09, 2010 6:06 pm

ben 17 yaşında bir genc kızım) kendi halinde kimse ile ugraşmayan bir yaşamım vardı taki cagrı hayatıma girene kadar .. yanlışlıkla aradıgım yasinle arkadaş oolmuştumm oda numaramı cagrıya vermiş ilk zamanlar cok kızıyordum istemiyordum ama zamanla alıştımm hoşlanmaya başladım ama yine tersliyorum naz yapıyorum birbirimizi hic görmemeştik ikimizde aynı şehirde idik ama görmemiştik bir birimizi ... bir pazar akşamı evde oturken telime bir mesaj geldi mesajı atan cagrı idi mesaj da " cesaretimi topladım seni seviyorum" yazıyordu sasırdım inanmak istemedimm sok oldum olamazdı bu kanka diyordu bana nasıl olurdu saskılıgımı ona da belli ettim sonradan inandım ve kabul ettim sadece birgun cıktık bir birimizi görmeden cok heycanlı idim kalbim yerinden cıkacak gibi oluyordum sesini duyunca ... ama sevincim cok surmedi okuldan heycanla eve geldim telime baktım 10 tane mesaj hemen actım hepsi sevdigimdendi ama icinde yazanlarrr dünyamı yıktı hayatımı bitirdi bir ann "pınar biz beraber olamayız ben askere gidecegim ayrılıyorz bitti k bakma daha beni arama olur mu anlayış bekliyormm" bagıra bagıra aglamaya başladımm dunyam yıkıldı bir gunde baglanmıştm ona bu olamazdı bende ona cvp verdim isyan ettim olanları yasine anlattım yasin de benim en ii arkadaşım cagrının da kardeşi gibi sevdigi kişi idi bana teselli verdi bir hafta sonra başka bir haberle tekrar yıkıldımm yanında ki stajere aşıkmış onu seviyormuşş yanında ki kızda benim cocukluk arkadışdı dunyam yıkıldı icimde intikam atasi hissettim intikamı almalı idim sevdigimden kız kabul etmemiş onu neyse bu tekrar bana dönmek istiyor ilk istemedim ama sonra seviyordum onu yine de kabul ettimm onu yine de başyadık cıkmaya o beni gördu görustuk aşık oldu bende oldum ama icimde ki intikam ateşi her gözlerine bakınca alevleniyordu ama yinede seviyordum .... biz 7 ay cıktık ilk iki ay herşey cok guzeldi taki cıktıgımızı annesi ögrene kadar .... cagrı arkadaşı selcukla evlerine gitmiş biz surekli mesajlaşıyorduk annesi rahatsız oluyordu bundan selcugun yanında sormuş kimle konuşuyorsun bu kadar diye selcuk pınar deyince olan oldu hele bide memleketi mi duyunca hic istemedi beni cagrı annesi ile taştırmaya başlamış bana karşıda cok degişmişti benim sevdigim gitmiş yerine başkası gelmiş nasıl degisebildi bilmiyorumm ama ben onu canımdan cok seviyordum katlandım ona ve birgun patladımm msne ye girdim acık bana söyledikleri " pınar bana ailem annem babam kardeşim ve arkadaşlarım yeter artık bitti sevmiyorum seni yolunu ciz" bilgisayarın başında aglamaya başladım klavyeyi yere atıp kalktıp gittim hic birşy yazamadım ona gittim bir yerde oturdum ben aglıyorken yasin mesaj attı şeker nbr diye olanları ona anlattım cok sevindi nie sevinmişti ki ben aglıyorum o seviyor bana beni sevdigini söyledi tekrar bir saskınlık yaşadım kardeşim dedigi cocugun sevgilisine aşıkmış ....

neyse aglamayı bıraktım onla konuşmaya başladım ama aklım yine hep kara gözlumde idi geceliri yataga girip aglardım hep ama icimde hala intikam vardı ve yasinle onun enn iyi arkadaşı ile cıkmaya başladımm ve bunu gidip kendim ona söyledimmmbeni sevmiyor zannediyorum bunu duyan cagrının dunyası yıkıldı bana msj atıyor lanet olsun sana o yasin buraya gelsin görecek gununu yasinde izmitte oturuyordu .... cagrı bana hergun msj atıyorr bana lanetler okuyur öyle hoşuma gidiyordu kii ..... yasinle cagrı benim yuzumden bir birlerine girmiştiler iki arada kaldım birisi sevdigim diyeri ise dostum.... cagrının arkadaşı selcuk bana msj attı pınar cagrı ilk seni sevmiyordu ama yasinle oldugunu duyunca ucyuzatmışbeşlik bir dönuş yaptı cok kötu diye .... ben cvp vermedim ama nasıl uzuluyordum onamegerse beni seviyormuşş ama ben onun en iyi arkadşı ile beraberdim daha fazla uzulmesini istemedim ve gidip ona yasinle ayrıldık dedimm bana son kez benle göruşmek istedigini söyledi bir akşam görustuk biz bana söylemedigi laf kalmadı hep o konuştu ve en son bana beni seviyor musun dedi kendimi zor tuttum seviyorum deyip ona sarılmamak icin ama cok gecti ben yasinle cıkıyordumm 20 dk hic konuşmadım ve dayanamadım gözlerim doldu seviyorum dedim gözleri baktımm oda baktı nie yaptın bunu dedi benim yaşadıklarımı anlaması icin yapmıştım bunu oda benim cocukluk arkadaşıma teklif etmişti bende en i arkadaşı ile cıktım yasin buraya geldi gezdik görustuk arkadaş gibi takıldık o gitti herşey bitti biz yasinle gercekten ayrıldık cagrı bana msj atardı o bunda iken onu dövmemek icin kendimi zor tutuyorum diye cagrı ile yasinin arası cok kötu bozulmuştu ama ben hala gercek aşkıma kavusamamıştım burda orhan ölmezsin konseri oldu bende gittim ve bizim şarkımız caldı beni aradı cagrı oda orda imiş acmadım yuzum yoktu acmaya msj attı seni gördum ama yanına gelmeye cesaret edemedim diye biz tekrar knşmaya başladık teklif etti yine herşeyi unuttum tmm diye kabul ettim cıktık ama hic birşeyi unutmamıştı cagrı her defassına bana hatırlatıyordu böyle yapmıştın diye neyse biz cıktık 1 ay sonra ayrıldık dayanamadım bunları söylemesine cagrı bunları hic unutmadı hala aklında yastıga basını koyunca aklına geliyormuş hep hala knşuyoruz arkadaş olarak tabi kanka diyor bana biz ÖLUMUNE SEVMEYİ BECEREMEDİK AMA ÖLUMUNE KANKA OLDUK beni koruyor ve hala seviyor biliyorum bunu ama unutamıyor olanları bende unutamıyorm ne yapmalıyım onla konuşmaya devam etmeyilim mi ??? hic bilmiyorum ama birşeyi cok ii biliyorm onu cok seviyorum
http://kralfrm.forummum.com

cok pişmanım ama ne fayda
1 sayfadaki 1 sayfası