Kral Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kral Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1 sene Önce baŞima geldİ

YazarMesaj
Kemal
Admin
Admin
Kemal

Rep Puanı : 276

1 sene Önce baŞima geldİ Empty
MesajKonu: 1 sene Önce baŞima geldİ   1 sene Önce baŞima geldİ EmptyÇarş. Nis. 07, 2010 8:37 pm

arkadaşlar sabah arkadaşlarla dışarı çıktık bir yerde oturduk muhabbet edioz muhabbetimiz insan dışı varlıklar üzerineydi. neyse ben bu muhabbetten acaıp tırsmıştım eve gittim öle böle derken yatma zamanı geldi. yorganı kafama kadar getirdim çünkü aklmda hala muhabbet vardı .
ve uyumuşum nese bian uyandım ama gözlerimi açamıyorum ve hareket edemiyorum konuşamıyorum , 1 dakika boyunca bağırmaya çalşıtım olmadı gözümü açamıyorum veya açıorum kapkaranlık ama rüya deildi arkadaşlar sonra her müslüman gbi kelimeyi şahadet getirdim o korkuyla, öle böle derken hareket edebildim kalktım derin nefes aldım ışığı açtım tekrar yattım ışık açık ama. uyudum ve yine aynısı oldu gözlerimi açamıorum hareket edemiorum ve konusamıorum bağırcam bağıramıorum nasl çırpınıorum ama yatakta yine bismillah bismillah derken kalktım saat sabahın körü olmuştu 4, dahada uyuyamadım arkadaşlar bu olay yaklaşık 1 sene önce başıma geldi.

(ALINTIDIR)
http://kralfrm.forummum.com

1 sene Önce baŞima geldİ
1 sayfadaki 1 sayfası